Modul SFP+ Single-Mode, 10.31G, 1310nm, 10Km, Duplex LC – TRENDnet TEG-10GBS10

EAN: 6427827019062 Cod produs: TEG-10GBS10
Drept de retur in 30 zile de la comanda

În stoc

PRP:

392.70 lei (TVA inclus)

Livrare: 1-2 zile

În stoc

Garantie: 24 Luni

Descriere

Modulul TEG-10GBS10 este compatibil cu sloturi SFP+, avand o conexiune a fibrei tip LC duplex, suportand viteze de pana la 10.31Gbps. Constructia ii asigura o interferenta electromagnetica scazuta (EMI). Suporta DDM (Digital Diagnostic Monitoring) ce capteaza parametrii critici ai dispozitivului.


Conector:: Duplex LC Single-Mode 1310nm SFP+
Viteza transmisie:: pana la 10.31 Gbps
Distanta transmisie:: pana la 10Km
Standarde: IEEE 802.3/802.3u/z/ae 10GBASE-LR
Temperatura operare:: 0‚°C ~ +70‚°C
Greutate:: 18g
Consum: max. 0.8W
Dimensiuni: 58 x 13.4 x 12.6mm
Putere emisie: -6.2~0.5dBm
Stabilitate receptie: -15 dBm

Specificatii

Greutate 0.018 kg
Producator

TRENDnet

Tip

SFP

Viteza transfer

10G

Customer Reviews

0 recenzii
0
0
0
0
0

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Modul SFP+ Single-Mode, 10.31G, 1310nm, 10Km, Duplex LC – TRENDnet TEG-10GBS10”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *