Modul SFP Mini-GBIC Multi-Mode Duplex LC, 1.25G, 850nm, 550m – TRENDnet TEG-MGBSX

EAN: 6427827018980 Cod produs: TEG-MGBSX
Drept de retur in 30 zile de la comanda

În stoc

115.67 lei (TVA inclus)

Livrare: 1-2 zile

În stoc

Garantie: 24 Luni

Descriere

Compatibil cu IEEE 802.3z si ANSI Fiber Channel.

Carcasa metalica cu interferenta electromagnetica (EMI) scazuta.


Producator: TRENDNet
Tip Fibra Optica: Mini-GBIC Multi-Mode SX
Lungime unda: 850nm
Distanta transmisie: 550m
Tip conector: Duplex LC
Viteza transmisie: 1.25 Gbps
Putere OUT: -9 ~ -3 dBm
Stabilitate receptie: -20 dBm
Consum: max. 0.8W
Standarde: IEEE 802.3/802.3u/802.3z
Dimensiuni: 57 x 13 x 12mm
Temperatura operare: 0°C ~+70°C
Greutate: 18g

Specificatii

Greutate 0.018 kg
Producator

TRENDnet

Tip

SFP

Viteza transfer

Gigabit

Customer Reviews

0 recenzii
0
0
0
0
0

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Modul SFP Mini-GBIC Multi-Mode Duplex LC, 1.25G, 850nm, 550m – TRENDnet TEG-MGBSX”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trebuie să vă conectați pentru a putea adăuga fotografii la recenzia dumneavoastră.