Rack Mount Kit pentru TEG-S16Dg si TEG-S24Dg - TRENDnet ETH-11MK Prețul inițial a fost: 39.98 lei.Prețul curent este: 35.70 lei. (TVA inclus)
Înapoi la produse
Sasiu cu 16 porturi pentru media convertoare - TRENDnet TFC-1600 Prețul inițial a fost: 2,173.53 lei.Prețul curent este: 1,940.65 lei. (TVA inclus)

Mediaconvertor POE Gigabit – SFP fibra optica – TRENDnet TFC-PGSFP

EAN: 6427827011394 SKU: TFC-PGSFP
Drept de retur in 30 zile de la comanda

În stoc

PRP:

Prețul inițial a fost: 347.07 lei.Prețul curent este: 309.88 lei. (TVA inclus)

Livrare: 1-2 zile

În stoc

Garantie: 36 Luni

Descriere

Media convertorul de fibra PoE PD SFP Gigabit TRENDnet TFC-PGSFP converteste Ethernet de cupru 100/1000BASE-T in fibra SFP 1000BASE-SX/LX si invers. TFC-PGSFP este alimentat prin PoE sau injector, nefiind necesar adaptor de alimentare. Dispune de un port de intrare PoE Gigabit pentru alimentare si date, plus un slot SFP care accepta atat modulele SFP multi-mode (SX), cat si single-node (LX). Slotul SFP accepta atat module Fast Ethernet, cat si module Gigabit SFP, oferind o flexibilitate suplimentara la instalare.


Producator: TRENDnet
Port SFP: Gigabit single sau multi fiber
Viteza transmisie: depinde de modulul SFP
Distanta comunicare: depinde de modulul SFP
Port Retea: 1 x RJ45 10/100/1000Mbps
Distanta comunicare port RJ45: max. 100m
Tensiune alimentare: PoE+
Temperatura operare: 0‚° ¢€“ 50‚° C
Dimensiuni: 102 x 75 x 23mm

Specificatii

Greutate

0.2 kg

Producator

TRENDnet

Tip

Mediaconvertor

Viteza transfer

Gigabit

Customer Reviews

0 recenzii
0
0
0
0
0

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Mediaconvertor POE Gigabit – SFP fibra optica – TRENDnet TFC-PGSFP”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trebuie să vă conectați pentru a putea adăuga fotografii la recenzia dumneavoastră.