Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 10Km - TRENDnet TEG-MGBS10D5 Prețul inițial a fost: 295.88 lei.Prețul curent este: 264.18 lei. (TVA inclus)
Înapoi la produse
Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D5 Prețul inițial a fost: 358.25 lei.Prețul curent este: 319.87 lei. (TVA inclus)

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km – TRENDnet TEG-MGBS20D3

EAN: 6427827019024 SKU: TEG-MGBS20D3
Drept de retur in 30 zile de la comanda

În stoc

PRP:

Prețul inițial a fost: 235.11 lei.Prețul curent este: 209.92 lei. (TVA inclus)

Livrare: 1-2 zile

În stoc

Garantie: 24 Luni

Descriere

TEG-MGBS20D3 trebuie imperecheat cu

Compatibil cu IEEE 802.3z si ANSI Fiber Channel.


Producator: TRENDNet
Tip Fibra Optica: Single-Mode
Lungime unda: TX 1310nm / RX 1550nm
Distanta transmisie: 20Km
Tip conector: Simplex LC
Viteza transmisie: 1.25 Gbps
Putere OUT: -9 ~ -3 dBm
Stabilitate receptie: -23 dBm
Consum: max. 0.8W
Temperatura operare: 0‚°C ~+70‚°C
Dimensiuni: 57 x 13 x 12mm
Greutate: 18g

Specificatii

Greutate 0.018 kg
Producator TRENDnet
Tip SFP
Viteza transfer Gigabit

Customer Reviews

0 recenzii
0
0
0
0
0

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km – TRENDnet TEG-MGBS20D3”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trebuie să vă conectați pentru a putea adăuga fotografii la recenzia dumneavoastră.