Modul SFP+ 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector – Mikrotik S+85DLC03D

EAN: 6427827014593 Cod produs: S+85DLC03D
Drept de retur in 30 zile de la comanda

În stoc

PRP:

273.64 lei (TVA inclus)

Livrare: 1-2 zile

În stoc

Garantie: 12 Luni

Descriere

S+85DLC03D este un transceiver SFP+ 10G cu un conector LC, 850nm, pentru conexiuni de fibra multimod de pana la 300 de metri.

Toate aceste transceivere sunt testate si compatibile cu CCR1036-8G-2S+ si CCR1036-8G-2S+EM. Sunt compatibile si cu dispozitive SFP non-MikroTik.


Conector:: Dual LC UPC
Viteza transmisie:: 1 Gbps 10 Gbps
Distanta transmisie:: pana la 300m
Format:: SFP+
Temperatura operare:: -40‚°C – 70‚°C
Greutate:: 25g
Mod:: MM
Lungime de unda:: 850nm

Specificatii

Greutate 0.025 kg
Diametru

Nespecificat

Producator

MikroTik

Categorie

Module SFP, RJ-45, pigtail

Porturi RJ45

1

Wi-Fi (Wireless)

Nespecificat

Customer Reviews

0 recenzii
0
0
0
0
0

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Modul SFP+ 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector – Mikrotik S+85DLC03D”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *