Mufa keystone duplex LC fibra optica – TRENDnet TC-K05LC

EAN: 6427827019246 Cod produs: TC-K05LC
Drept de retur in 30 zile de la comanda

În stoc

17.14 lei (TVA inclus)

Livrare: 1-2 zile

În stoc

Garantie: 24 Luni

Descriere

Fiecare jack poate oferi viteze de pana la 10Gbps pe distante mari.
Compatibila cu fibra Single-Mode sau Multi-Mode
Jack duplex LC cu capace de protectie
Cuplare mama – mama. Suporta cablare OM1, OM2, OM3, OM4 si OS2

Utilizata cu patch panel-ul blank.


Specificatii

Greutate 0.008 kg
Mod utilizare

Nespecificat

Producator

TRENDnet

Categorie

Nespecificat

Tip

Conectori FO

Customer Reviews

0 recenzii
0
0
0
0
0

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Mufa keystone duplex LC fibra optica – TRENDnet TC-K05LC”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trebuie să vă conectați pentru a putea adăuga fotografii la recenzia dumneavoastră.